Kennedy International - Turkey - Kennedy Hygiene Products

Kennedy International – Turkey

Kennedy Hygiene Products, kolay bakım yapılabilen entegre tuvalet hijyeni sistemlerinde bir dünya lideridir. Bakım personeli dikkate alınarak tasarlanan sıvı sabunluklarımız güvenilirlik, kalite, düşük maliyet, kolay bakım ve hijyeniyle ön plana çıkmaktadır.

Tuvalet ürünleri üreticisi olarak yolculuğumuz, sektör standartlarını şekillendiren ilk rulo havlu dağıtıcısını çıkardığımız 1961 yılında başladı. O tarihten itibaren hep bakım uzmanlarını dikkate alarak ürün geliştirdik. Yıllar içerisinde ürünlerimizi el kurutma sistemlerinden el kurutma, el yıkama, hava temizleme, hijyen, kadın hijyeni ve tuvalet kağıdı ürün gamları ile bunlarla ilgili sarf malzemelerinden oluşan entegre tuvalet hijyen sistemlerine kadar geliştirdik. Bunların yanı sıra, ihtiyaçlarınıza uygun tasarım ve renklerde ısmarlama sıvı sabunluklar da üretiyoruz.

Kennedy olarak, ISO 9001 ve ISO 14001 kalite ve çevre sertifikaları altında faaliyet gösteriyoruz. Her yeni sıvı sabunluk önceki ürün nesillerine tam olarak uyacak biçimde tasarlanıyor. Bu kademeli tasarım değişimi ise, Kennedy ürün gamının gerçek anlamda entegre olmasını sağlıyor.

//

Kennedy Hygiene

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.