Kennedy International - Poland - Kennedy Hygiene Products

Kennedy International – Poland

Kennedy Hygiene Products jest światowym liderem w produkcji przyjaznych dla usługodawców zintegrowanych systemów higienicznych do toalet. Nasze dozowniki, projektowane specjalnie z myślą o profesjonalnych usługodawcach, są cenione za niezawodność, jakość, możliwość kontrolowania kosztów, łatwość konserwacji i higieniczność.

Nasza historia jako producenta wyrobów do toalet sięga 1961 r., kiedy to premiera naszego pierwszego podajnika ręczników papierowych ukształtowała standardy branżowe. Już wtedy intencje naszej firmy były jasne: służyć profesjonalnym usługodawcom. Z biegiem lat rozwinęliśmy nasz początkowy asortyment produktów do suszenia rąk, tworząc obecną, w pełni zintegrowaną ofertę systemów higienicznych do toalet obejmującą produkty do mycia i suszenia dłoni, odświeżania powietrza, odkażania, higieny intymnej kobiet, jak również serie papieru toaletowego i powiązane wyroby codziennego użytku. Oferujemy też niestandardowe designy i kolory dozowników — chętnie omówimy szczegóły takich zamówień.

Firma Kennedy posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 w dziedzinie jakości oraz ochrony środowiska. Każdy nowy dozownik jest projektowany tak, by idealnie pasował do poprzednich generacji produktów — to właśnie stopniowe rozwijanie designu sprawia, że oferta Kennedy jest całkowicie zintegrowana.

//

Kennedy Hygiene

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.